Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Sanitas Termal Otel
Nevşehir Kozaklı
  • kişi / gece Fiyatı Sorunuz
  • Konsept
  • Çocuk İndirimleri
  • Telefon
  • SİZİ ARAYALIM

Sanitas Termal Otel Hakkında Genel Bilgiler

Sanitas Thermal Hotel, 43000 metrekare alan üzerine kurulmuştur. Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde Kaplıcalar Mevkiinde yer almaktadır. Tesisimiz yarım pansiyon konseptinde hizmet vermekte olup, sabah ve akşam yemeklerini açık büfe şeklinde sunmaktadır.

Toplam 255 oda ve 1200 yatak kapasitesine sahiptir. Hem tatil, hem de sağlık turizmi için faydalanabileceğiniz tesisimiz, yılın 12 ayı boyunca sizlere hizmet vermektedir.

Havuzlarımız bay-bayan ayrı olarak hizmet vermektedir.

Nevşehir Havaalanı'na 85 km, Kayseri Havaalanı'na 90 km, Nevşehir merkez'e 85 km, Ankara'ya 275 km, Kapadokya' ya 60 km, Kırşehir'e 85 km mesafededir.

Sanitas Termal Hotel, 43000 metrekare alan üzerine kurulmuştur. Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde Kaplıcalar Mevkiinde yer almaktadır. Tesisimiz yarım pansiyon konseptinde hizmet vermekte olup, sabah ve akşam yemeklerini açık büfe şeklinde sunmaktadır.

Toplam 255 oda ve 1200 yatak kapasitesine sahiptir. Hem tatil, hem de sağlık turizmi için faydalanabileceğiniz tesisimiz, yılın 12 ayı boyunca sizlere hizmet vermektedir.

Konaklama Konsepti :

Yarım Pansiyon 

Sabah Kahvaltısı 07:30-10:00
Akşam Yemeği 18:00-20:00

Mesafe Bilgisi : 

Nevşehir Havaalanı'na 85 km
Kayseri Havaalanı'na 90 km
Nevşehir merkez'e 85 km
Ankara'ya 275 km, 
Kapadokya' ya 60 km, 
Kırşehir'e 85 km

Ücretsiz Aktiviteler :

Sauna, Hamam, dinlenme alanları ,kapalı olimpik yüzme havuzu, termal havuz, çocuk havuzu, havuzda jakuzi,  aqua kaydırak.

Ücretli Aktiviteler :

Spa , Avrupa ve asya  masajları, doğal organik yüz bakımı, doğal organik vücut bakımları, hamam bakımları, güzellik uygulamaları, Vitamin Bar.

Çocuklar İçin : 

Mini Clup(Ücretsiz)

Termal Su Faydaları : 

Kozaklı Sanitas Thermal Hotelde, bay/bayan ayrı olmak üzere iki ayrı kapalı termal havuz bulunmaktadır. Termal havuzun iyi geldiği rahatsızlıklar; çeşitli adale ve kemik rahatsızlıklar (bel ve boyun fıtığı), kireçlenme, kısmi felç, egzama, sivilce ve çeşitli deri hastalıkları, mide ve bağırsak rahatsızlıkları, çeşitli böbrek ve idrar yolu hastalıkları, ağrılı romatizmal rahatsızlıklar, stres buna bağlı rahatsızlıklar gibi hastalıklara iyi gelmektedir. Zamantı Sanitas Thermal; Türkiye'de radon gazı içeren 14 termal sudan birine sahiptir. Kozaklı'nın suyu "termomineral","termal","mineralli su"olarak tanımlanmıştır. Ve "Florürlü Su" karekterindendir. Bu da özellikle balneolojik tedavilerde etkili olduğu anlamına gelmektedir. Spa Merkezinde Aile Banyosu hizmeti vardır. Tesiste doktor balık tedavisi mevcuttur. Spa merkezimizde gün içerisinde deneyimli masözlerimize masaj yaptırarak rahatlayabilir, hamam ve saunadan ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Özellikler

Yorumlar

Yorum Yaz

Sanitas Termal Otel HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
Bu otel için toplam puanınız

Hizmet Kalitesi Nasıldı?

Odaların Temizliği Nasıldı?

Yemekler Nasıldı?

Otelin Konumu Nasıldı?


Birde Bu Otellere Bakın

Divaisib Thermal Resort Hotel & Spa
Divaisib Thermal Resort Hotel & Spa Nevşehir / Kozaklı / Merkez
1.504,00 TL
Atabay Termal Otel
Atabay Termal Otel Nevşehir / Kozaklı / Emek
1.187,50 TL
Tera Life Termal Hotel
Tera Life Termal Hotel Nevşehir / Kozaklı / Kozaklı
Müsaitlik İçin Arayınız
Roza Resort Thermal Hotel
Roza Resort Thermal Hotel Nevşehir / Kozaklı
Müsaitlik İçin Arayınız
Kozaklı Grand Termal Nevşehir / Kozaklı / Kozaklı
Müsaitlik İçin Arayınız
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın Fırsatlardan ilk siz haberdar olun!