Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Grand Yazıcı Club Turban Thermal
Muğla Marmaris
  • kişi / gece Fiyatı Sorunuz
  • Konsept
  • Çocuk İndirimleri
  • Telefon 0 252 333 14 60
  • SİZİ ARAYALIM

Grand Yazıcı Club Turban Thermal Hakkında Genel Bilgiler

Marmaris'in İçmeler Mevkii'nde 73.000 metrekare arazi üzerine konumlanmış Grand Yazıcı Club Turban Termal Otel, 543 oda kapasitesine sahiptir. Ana bina 5 katlıdır 4 adet asansör mevcuttur. 1 adet su kaydıraklı ana havuz, 1 adet relax havuz, 1 adet yetişkin yüzme havuzu, 1 adet çocuk havuzu ve 2 adet de kapalı havuz olmak üzere toplamda 5 adet havuzu bulunan otelimiz ayrıca denize sıfırdır ve kendine ait özel mavi bayraklı bir plaja sahiptir. Otel oda kahvaltı, yarım pansiyon ve ultra her şey dahil konseptlerinde hizmet vermektedir. Tatil cenneti Marmaris'in masmavi sularını seyrederken gözlerinizin önüne serilmiş renk şöleni, çam kokuları ve kuş sesleriyle bezenen doğasıyla, aradığınız huzuru bulacaksınız. İçmeler Kent Merkezi'ne 2 km, Marmaris Kent Merkezi'ne 6 km, Muğla Şehir Merkezi'ne 56 km, Datça Kent Merkezi'ne 75 km mesafededir. Dalaman Havaalanı'na 90 km mesafede bulunan otelimiz ayrıca İçmeler Plajı'na 3 km, Marmaris Müzesi'ne 4 km, Atatürk Parkı'na 4 km, Grand Turban Sedir Adası'na ise 27 km mesafededir. Evcil hayvan kabul edilmemektedir.

GRAND YAZICI CLUB TURBAN bünyesinde bulunan toplantı salonları, farklı amaçlar için düzenlenen organizasyonlara ev sahipliği yaparken, davetlilerin tüm beklentilerinin titizlikle düşünüldüğü bir hizmet anlayışı sunmaktadır. En büyüğü 1300 m2 ve tavan yüksekliği 7 m olan, 3’e bölünebilen (kolonsuz) Ana Salonu olmak üzere, farklı büyüklükteki toplam 12 adet toplantı salonu ile hizmetinizdedir.

Not:

Otele giriş saati 14.00,Otel çıkış saati 12.00'dir.

Tesise Maalesef Evcil Hayvan Kabul Edilmemektedir.

COVID-19 Kapsamında;

Sağlık Bakanlığı’ nın yayınladığı COVID-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberine göre kapalı termal havuzlarda 8 metrekareye 1 kişi düşecek şekilde düzenleme yapılmaktadır. Kapalı termal havuzumuz 96 metrekare olup toplamda 12 misafir kapasitesindedir. Yine çalışma rehberine göre havuzumuzda kalış süresi 30 dakika ile sınırlandırılmıştır.
COVID-19 ishal belirtileri ile de seyredebileceğinden özellikle tuvalet eğitimini tamamlamamış (dışkı kontrolü olmayan), bez kullanan veya ishal belirtileri olan bebek/çocuklar termal havuzumuza alınmamaktadır.
Termal havuzumuzda toplu egzersiz, COVID-19 bulaşması açısından riskli olduğundan yapılmamaktadır.
Termal havuz girişimizde misafirlerimizin duş alabilmelerini ve ayak dezenfeksiyonu yapabilmelerini sağlamak amacıyla yerler ve düzenekler bulunmaktadır ve misafirlerimizin bu alanı kullanmaları gerekmektedir.    .
Evcil hayvan: Kabul edilmez.

“ Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar” 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.

HAVUZLAR:

Ana(Aktivite) Havuz: 1250 m² / 150 cm derinlik
Ana aktivite Çocuk Havuzu: 20 m² / 50 cm derinlik
Mini Kulüp Çocuk havuzu: 100 m² / 45 cm derinlik
Kaydırak Havuzu: 120 m² / 110 cm derinlik
Relax Havuz: 400 m² / 150 cm derinlik
Marine Suite Havuzu: 85 m² / 150 cm derinlik / sadece Marine konaklama misafirleri içindir
Grand Suite Havuz: 100 m² / 150 cm derinlik / sadece Grand konaklama misafirleri içindir
Spa Kapalı Termal Havuz: 100 m² / 140 cm derinlik
B Blok Açık Termal Havuz: 152 m² / 140 cm derinlik
B Blok Spa kapalı Termal havuz: 96 m² / 140 cm derinlik
B blok özel oda termal havuz ölçüleri: Oda 1.ve Oda 2. 6,25 m² Oda 3. 8,75 m²

Termal Su havuzları: B blok dış alan açık havuz ve Spa merkezleri iç alan 2 adet havuzlarında mevcuttur.

B blok kapalı havuz sadece 14 yaş ve üstü misafirler içindir. Termal su havuzu barındıran 3 ayrı banyo, buhar ve masaj odası B blok Spa bölümünde ücretli olarak hizmet vermektedir.            

Kaplıca Suyunun Özelliği: 5156 mg/l toplam mineralizasyona sahip, magnezyumlu, klorürlü ve florürlü termomineralli su

Kaplıca Suyunun Faydaları:

Banyo uygulamaları şeklinde inflamatuvar romatizmal hastalıkların remisyon dönemlerinde, Osteoartrit gibi dejeneratif eklem ağrılarında, Kronik bel ağrısında, Miyozit, tendinit, fibromiyalji sendromu, miyofasiyal ağrı gibi yumuşak doku hastalıklarında, Ortopedik operasyonlar sonrası ve uzun süreli hareketsiz kalma gibi durumlarda mobilizasyon ve rehabilitasyon çalışmalarında destekleyici/tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir. Florür düzeyi yüksek olduğundan içme uygulamaları şeklinde kullanılması uygun değildir.

Kaplıca Suyunun Faydaları:

Banyo uygulamaları şeklinde inflamatuvar romatizmal hastalıkların remisyon dönemlerinde, Osteoartrit gibi dejeneratif eklem ağrılarında, Kronik bel ağrısında, Miyozit, tendinit, fibromiyalji sendromu, miyofasiyal ağrı gibi yumuşak doku hastalıklarında, Ortopedik operasyonlar sonrası ve uzun süreli hareketsiz kalma gibi durumlarda mobilizasyon ve rehabilitasyon çalışmalarında destekleyici/tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir. Florür düzeyi yüksek olduğundan içme uygulamaları şeklinde kullanılması uygun değildir.

Ultra Her Şey Dahil

-Kahvaltı açık büfede servis edilmektedir.

-Öğle ve Akşam Yemeğinde;
Salata ve soğuk büfesi, açık büfe olarak sunulmaktadır.,
Çorba, sıcak yemek ve tatlı, misafirlere sunulan menü içerisinden kendileri tarafından seçilerek, a’la carte şeklinde masaya servis edilecektir.
Dondurma köşesi self servis olup ücretsizdir.
Not: Mevcut konseptlere bağlı olarak, 17 Nisan 2021 tarihi ile (akşam yemeği dahil) 28 Nisan 2021 tarihi arasında (akşam yemeği dahil) geçerlidir.

-Minibarda giriş günü soft içecek ve bira ile mevcut olup, diğer günler su ve soda ile yenilenmektedir.
-Tesiste şişe içecek servisi yapılmamaktadır.
-Pastane hizmeti ücretsiz olarak mevcuttur.
-Sıkma meyve suları ücretli olup, Türk kahvesi ücretsizdir.

A la carte restoranlar Mayıs ve Ekim ayları arasında hizmet vermektedir. Balık, İtalyan ve Steak House a la carte restoranlar rezervasyonlu ve ücretlidir, Türk ve Asya a la carte restoranlar ise 19.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor olup, haftada yalnızca 1 kez rezervasyonlu ve ücretsizdir.

A LA CARTE RESTORANLAR

Steak House A la Carte Restoran (Ücretli)
La Querida (Balık) A la Carte Restoran (Ücretli)
Türk A la Carte Restoran (Ücretsiz)
İtalyan A la Carte Restoran (Ücretli)
Asya A la Carte Restoran Uzakdoğu Mutfağı (Ücretsiz)
Hizmet Saatleri
07.00-10.00 Kahvaltı
10.00-10.30 Geç Kahvaltı
10.00-18.00 La Pergola Bar
10.00-19.00 Vitamin Bar (Spa)
09.00-00.00 Coffee Corner
10.00-00.00 Beach Bar ve Pool Bar
11.00-17.30 Gözleme Köşesi (Self Servis)
11.00-17.30 Limon Cafe (Pastane)
12.00-15.00 La Pergola Restoran (Snack Menü)
12.30-14.00 Öğle Yemeği
18.30-21.00 Akşam Yemeği
19.00-22.00 A la Carte Restoranlar
23.00-06.00 Sandviç Köşesi, Gece Çorbası
24 saat Timeless Bar - Ücretsiz
21:30 - 06:30 Oda Servisi (ücretlidir.)

Ücretsiz Aktiviteler:

Tüm Havuzlar
Kapalı Havuz
Masa Tenisi
Beach Voleybolu
Su Jimnastiği
Dart
Fitness Center
Günlük Animasyon Programı ve Canlı Müzik
Temalı Partiler
Aqua Park Kaydırak Havuzu (3 Bantlı)
Tenis Kortu
Mini Futbol Sahası (10m X 15 M)

Ücretli Aktiviteler:

Tenis Kortu Gece Işıklandırması

Tenis Dersi

Özel Seri Raketler

Yeni Seri Toplar

Su Sporları

Dalış Okulu

Oyun Salonu (Bilardo, Elektronik Oyun Makinaları, Vs)

3 Adet Termal Havuzlu Özel Banyo ve Masaj Odası

Ücretsiz Hizmetler: 

Sauna

buhar odası

kapalı havuz (Termal su )

jimnastik salonu ( sadece 7  yaş üstü misafirler için) ve servis talep edilmemek üzere Türk hamamı.

Ücretli Hizmetler: 

1’i VIP sınıf (2 kişilik) olmak üzere 10 masaj odası,Kese ve köpük masajı sunan geleneksel Türk hamamı, ayrıca muhtelif oryantal, medikal, lüks ve lokal masajlar sunulmaktadır. Çeşitli yüz ve vücut bakımlar, el-ayak bakımları (manikür-pedikür) ve uniseks kuaför hizmetleri de sunulmaktadır.

Otel Hizmetleri:

Kuru temizleme (ücretli), oda servisi (ücretli), oyun salonu (ücretli), Wİ-Fİ (ücretsiz) (Otelimizde internet, hizmet sağlayıcılardan doğabilecek kesintiler nedeniyle sorumlu tutulamaz)

Revir: Hemşire hizmeti 24 saat ve ücretsiz olup, ihtiyaç duyulduğunda doktor hizmeti ücretlidir.

Alışveriş merkezleri: Kuyumcu, Butik, Market, Deri Mağazası, Hediyelik eşya, Baharat&Lokum, Gözlük, Saat, Araç kiralama ve Fotoğrafçı.

Özel aktiviteler: Arzu edildiğinde ücret karşılığında özel hamam sefası programı organize edilir.

Çocuk:

MINI CLUB (4 - 12 yaş aralığındaki çocuklar içindir) 09:00-17:00

Çocuk havuzu, çocuk oyun parkı, mini futbol sahası, hobi club, güvenlik kamerası, mini amfi tiyatro, bebek bakıcısı (ücret karşılığı) ve bebek arabası (depozito karşılığı).

Kids Dreamland

Burada çocuklarınızın masal kahramanları hayallerini gerçekleştiriyoruz. Seçeceğiniz Masal kahramanlarından hangisi olmak istiyorsanız sizleri onlara dönüştürüyoruz. Prens ve prenses olmaya hazır mısınız?

4-12 yaşları arasında olması ve bir yetişkinin(18 yaş veya üzeri) sizlere eşlik etmesi gerekir. Burada yer alan saç aksesuarları,saç stilleri,kostümler fiyat farklılığına bağlı değişiklik gösterebilir.

 

Özellikler

Yorumlar

Yorum Yaz

Grand Yazıcı Club Turban Thermal HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
Bu otel için toplam puanınız

Hizmet Kalitesi Nasıldı?

Odaların Temizliği Nasıldı?

Yemekler Nasıldı?

Otelin Konumu Nasıldı?


Birde Bu Otellere Bakın

Pineta Park Deluxe Hotel
Pineta Park Deluxe Hotel Muğla / Marmaris / Siteler
Müsaitlik İçin Arayınız
Pineta Club Hotel Marmaris
Pineta Club Hotel Marmaris Muğla / Marmaris / Armutalan
Müsaitlik İçin Arayınız
Elegance Hotels İnternational Marmaris
Elegance Hotels İnternational Marmaris Muğla / Marmaris / Siteler
Müsaitlik İçin Arayınız
Grand Yazıcı Club Marmaris Palace
Grand Yazıcı Club Marmaris Palace Muğla / Marmaris / Pamucak
Müsaitlik İçin Arayınız
Mirage World Hotel
Mirage World Hotel Muğla / Marmaris / İçmeler
Müsaitlik İçin Arayınız
Green Nature Diamond Hotel
Green Nature Diamond Hotel Muğla / Marmaris / Marmaris
Müsaitlik İçin Arayınız
Sonnen Otel Marmaris
Sonnen Otel Marmaris Muğla / Marmaris / Marmaris
Müsaitlik İçin Arayınız
Sesin Hotel Marmaris
Sesin Hotel Marmaris Muğla / Marmaris / Marmaris
Müsaitlik İçin Arayınız
Özcan Hotel
Özcan Hotel Muğla / Marmaris / Turunç Marmaris
Müsaitlik İçin Arayınız
Grand Cettia Hotel
Grand Cettia Hotel Muğla / Marmaris / Marmaris Armutalan
Müsaitlik İçin Arayınız
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın Fırsatlardan ilk siz haberdar olun!